Доступність посилання

ТОП новини

Одного голосу не вистачило ЦВК щоб розглянути питання про реєстрацію 15 нових депутатів від БЮТ у Київраді


Порядок денний засідання Центральної виборчої комісії, що містив лише єдине питання – про визнання обраними депутатів Київської міської ради – обговорювали понад годину.


У вівторок порядок денний засідання Центральної виборчої комісії, що містив лише єдине питання – про визнання обраними депутатів Київської міської ради – обговорювали понад годину.

Однак при голосуванні «за» проголосували 7 членів ЦВК і 5 утрималися із 12 присутніх на засіданні. Для позитивного рішення забракло одного голосу.

Думки членів комісії розійшлися з приводу того, чи вважати рішення Радивилівського районного суду Рівненської області підставою для неможливості розгляду питання про реєстрацію нових депутатів від БЮТ.

Це рішення перед початком засідання сесії Київради 13 березня оприлюднив державний виконавець. Він повідомив, що Радивилівський райсуд Рівненської області ухвалив постанову, якою припинив дію рішення з''їзду БЮТ від 2 червня 2007 року про дострокове припинення повноважень і відкликання 15 депутатів Київради. Ці депутати, обрані за списком БЮТу, перейшли до інших фракцій.

Але пізніше голова Радивилівського райсуду Віталій Кохно заявив, що цей суд не розглядав такого питання взагалі і тим більше не виносив жодного рішення.

Рішення про дострокове припинення повноважень 15 депутатів Київради, обраних за виборчим списком блоку ухвалили на міжпартійному з''їзді БЮТ ще 2 червня 2007 року.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко просить членiв ЦВК у понедiлок вранцi оформити подання про звiльнення Шаповала з посади голови Центрвиборчкому • Звідки з''явилася фальшивка? Правоохоронці й політики вивчають сумнозвісну «ухвалу» Радивилівського суду
XS
SM
MD
LG