Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко може поміняти крісло Прем’єра на посаду столичного мера. Арсеній Яценюк відмовився від дорогого авто(Огляд преси)


Ірина Біла Київ, 20 березня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – В Україні збільшується кількість легальних та нелегальних мігрантів. За прогнозами, вже в 2050 році 30 відсотків населення України становитимуть мігранти та їхні нащадки. «Неконтрольована міграція – загроза національній безпеці України», – так назвав свою статтю у газеті «Голос України» народний депутат Григорій Смітюх.

Юлія Тимошенко може поміняти крісло Прем’єра на посаду столичного мера. Це, як стверджує в «Газеті по-українськи» політолог Михайло Басараб, найімовірніший сценарій. Її рейтинг у столиці зашкалює, і, водночас, існує загроза розпаду правлячої коаліції та відставки Прем’єра. Тимошенко гучно й гарно піде з нинішньої посади й від цього лише виграє. Далі феєрична виборча кампанія в Києві, де лідер БЮТ отримає більше половини голосів. А потім усе це плавно та органічно перетікає в кампанію президентську, де шанси Тимошенко неймовірно зростають. Тут вона вже стартує як опальний екс-прем’єр та суперпопулярний міський голова Києва.

Арсеній Яценюк відмовився від двох мільйонів гривень на купівлю автомобіля для нього як Голови Верховної Ради. Але це рішення, як стверджує газета «Факти», так і лишилося б непоміченим, якби трохи раніше тема дорогих машин для високопосадових чинів не спливла б у дещо іншому, скандальному підтексті. Мова – про дороге авто міністра транспорту Йосипа Вінського. Яке він, після розмови з Прем’єром Юлією Тимошенко, змінив на дещо скромніше.

У київському метро знову трагедія – школяр кинувся під поїзд. Це вже четвертий випадок суїциду в метрополітені. Екстрасенси переконують: винна в усьому аура метро і електрополя. Докладніше про це розповідає газета «Київські відомості».

Про роль психіки в поверненні хворого до життя розповідає газета «Україна молода». Вже протягом століть засвідчує свою успішність застосування плацебо, тобто абсолютно нейтральної для організму субстанції, яка призначається пацієнтові як ліки. Проте лише віднедавна західноєвропейські лікарі визнали терапію плацебо офіційним методом лікування. Про це йдеться в матеріалі «Плацебо. Сам собі терапевт».
XS
SM
MD
LG