Доступність посилання

ТОП новини

Міністр внутрішніх справ обіцяє багато нового у своєму міністерстві


На виїзному засіданні колегії МВС у Вінниці в суботу Юрій Луценко виступив із цілою низкою заяв.


На виїзному засіданні колегії МВС у Вінниці в суботу Юрій Луценко виступив із цілою низкою заяв.

Він, зокрема, закликав міліцію застосовувати «всі можливі оперативні технології» для того, щоб «усі кримінальні авторитети були або в тюрмі, або видворені за межі України».

Так само він обіцяє видворяти всіх нелегальних мігрантів. «Якщо людина не має статусу політичного біженця, вона має бути видворена… Я зробити з України відстійник не дам», – заявив Луценко.

При цьому він відкинув закиди правозахисників щодо незаконних дій міліції стосовно шукачів притулку й порадив спрямовувати «всі стріли» до Міністерства юстиції, яке й вирішує, чи надавати іноземцеві статус біженця.

Міністр далі заявив, що каратиме чи й звільнятиме керівників органів МВС, якщо в них знайдуть приховані справи.

Луценко пообіцяв звільняти і регіональних керівників Державтоінспекції, якщо в регіонах зростатиме кількість дорожніх пригод.

Він також заявив, що значно скоротить і службу внутрішньої безпеки МВС у регіонах, якщо вже до 15 квітня не буде результатів у боротьбі з корупцією в лавах працівників міністерства. У такому разі Луценко збирається перевести найкращих працівників цієї служби до Києва, звідки вони наїжджатимуть до регіонів із неоголошеними перевірками.

А за найактивнішу боротьбу з корупцією і хабарництвом узагалі Юрій Луценко запроваджує нову традицію: нагороджувати сувенірними кортиками з назвою «Козацька слава». Перші два кортики міністр вручив працівникам відділів боротьби з організованою чи економічною злочинністю з Севастополя і Києва, які здійснили вдалі операції викриття хабарників, і додав, що «кортики на складі ще є». За його словами, таку традицію мають започаткувати і в інших підрозділах МВС, зокрема, в карному розшуці.

Луценко також звернув увагу на випадки прояву ксенофобії й расизму в низці міст України, які, за його словами, стають негативною тенденцією.
XS
SM
MD
LG