Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 10:01

У Брюсселі пацифісти демонстрували проти НАТО, поліція затримала майже півтисячі осіб


Усіх затриманих після встановлення особи відразу відпустили, але при цьому відвозили далі від штаб-квартири Північноатлантичного союзу. Менш як тисяча прихильників миру намагалася вдертися на територію штаб-квартири НАТО через колючий дріт, поліція скидала їх із загорожі струменями води з водометів.

Усіх затриманих після встановлення особи відразу відпустили, але при цьому відвозили далі від штаб-квартири Північноатлантичного союзу.

Менш як тисяча прихильників миру намагалася вдертися на територію штаб-квартири НАТО через колючий дріт, поліція скидала їх із загорожі струменями води з водометів.

Демонстрантів із понад півтора десятка країн скликали бельгійські пацифістські організації, щоб викликати дебати про роль Північноатлантичного союзу в нинішньому світі і попротестувати проти «вторгнення НАТО в Ірак та Афганістан».

Воєнна операція США й союзників в Іраку жодним чином не стосується союзу НАТО. В Афганістані місія НАТО для безпеки і розвитку країни – Міжнародні сили безпеки і допомоги (ISAF) – була запроваджена Радою Безпеки ООН уже після вторгнення США й союзників.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG