Доступність посилання

ТОП новини

Джон МакКейн закликав західні держави більш жорстко підходити до відносин з Росією і виключити її з «Групи восьми»


Кандидат на посаду президента США від правлячої Республіканської партії виступив у Лос-Анжелесі у рамках передвиборчої кампанії.


«Ми повинні знову зробити «велику вісімку», групу з восьми високо розвинутих держав, клубом демократій, які опираються на ринкову економіку. До цього клубу повинні увійти Бразилія та Індія, але не має бути там Росії. Західні країни не повинні терпіти шантажування нафтою з боку Росії, а навпаки, продемонструвати солідарність країн НАТО в регіоні від Балтійського до Чорного моря, і заявити, що двері цієї організації залишаються відчиненими для всіх демократій, які дотримуються принципів захисту свободи», – заявив сенатор Джон МакКейн.

Кандидат на посаду президента США від правлячої Республіканської партії виступив у Лос-Анжелесі у рамках передвиборчої кампанії.

Він також закликав закрити в’язницю для підозрюваних у тероризмі у затоці Гуантанамо.

МакКейн наголосив, що США мають очолити боротьбу із глобальним потеплінням і не повинні ігнорувати вплив кліматичних змін на територію поза державним кордоном.

Він також заявив, що моральним боргом США є продовження перебування в Іраку.

Сенатор закликав країну співпрацювати зі світовими державами і зважати на їхню точку зору.

У президентських перегонах у США беруть участь, окрім МакКейна, двоє кандидатів від Демократичної партії: колишня дружина президента сенатор Гілларі Клінтон і сенатор від штату Іллінойс Барак Обама.

Президентські вибори призначили на 4 листопада.
XS
SM
MD
LG