Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Ігор Кріль очолив новостворену партію «Єдиний Центр»


Сьогодні, без попереднього повідомлення для ЗМІ, у Києві пройшов установчий з''їзд партії, де обрали політичну раду, президію та голову партії.

Сьогодні, без попереднього повідомлення для ЗМІ, у Києві пройшов установчий з''їзд партії, де обрали політичну раду, президію та голову партії.

До складу політради обрали 35 осіб. До президії партії увійшли народні депутати України Оксана Білозір, Ігор Кріль, Олеся Оробець, Михайло Полянчич, Віктор Тополов, голова Херсонської облдержадміністрації Борис Сіленков, а також заступник голови Фонду розвитку громадянського суспільства Леся Таран.

Розмови про створення нової партії розпочалися одразу після того, як про свій вихід з НСНУ оголосив голова Секретаріату Президента Віктор Балога. Одразу за ним теж саме зробили п''ятеро народних депутатів, голови обласних державних адміністрацій Віктор Бондар та Борис Сіленков, а також заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний.

Такий свій крок колишні члени НСНУ пояснили тим, що на їхню думку «деякі члени «Нашої України» почали використовувати партію для задоволення власних амбіцій». Крім того, вони наголосили, що керівництво НСНУ ніби-то порушує статут партії, а «через неспроможність та небажання використання колективного досвіду активу партії утворилася велика дистанція між партійними лідерами та рядовими партійцями».

У «Нашій України» відкинули звинувачення і назвали вчинок колишніх однопартійців ганьбою. Однак заявили, що ця обставина не загрожує розвалом коаліції.
XS
SM
MD
LG