Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 01:25

Серед членів екіпажу захопленої піратами поблизу Сомалі яхти є громадянка України – МЗС


За повідомленням прес-служби МЗС України, 4 квітня було захоплено піратами французьку яхту класу люкс Ponant. На борті перебували близько 30 членів екіпажу, серед яких і українка. Наразі французька сторона відпрацьовує можливі варіанти звільнення судна.

За повідомленням прес-служби МЗС України із посиланням на посольство України у Франції, 4 квітня було захоплено піратами французьку яхту класу люкс Ponant.

На борті перебували близько 30 членів екіпажу, серед яких і українка.

Наразі французька сторона відпрацьовує можливі варіанти звільнення судна.

Відповідно до повідомлення з посиланням на міністра оборони Франції Ерве Морена, дотепер відсутній контакт як із піратами, так і з членами екіпажу.

За словами Морена, яхта без пасажирів на борті поверталася із Сейшельських островів і направлялася в Середземне море.

«До складу екіпажу входять 32 особи, з яких 12 – громадяни Франції й, можливо, громадяни України», – цитуються в повідомленні слова міністра.

Він також додав, що зараз захоплену яхту переслідує сторожовий катер військово-морських сил Франції, а всі наявні в зоні інциденту французькі військові підрозділи приведені в підвищену бойову готовність.

У зв''язку з подією розпочато спецоперацію «морський пірат», яка передбачає мобілізацію наявних у зоні інциденту ресурсів з метою звільнення заручників.

Відповідно до повідомлення посольства України у Франції, станом на ранок 6 квітня французька яхта «Ponnant», захоплена піратами, продовжує слідувати територіальними водами Сомалі.

Французький сторожовий корабель продовжує спостереження

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG