Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура Дніпропетровської області завершила слідство у справі про «серійних убивць»


Влітку минулого року на території Дніпропетровської та Запорізької областей сталася ціла низка схожих убивств. Спершу міліція не визнавала зв’язку між ними, пізніше за підозрою у їхньому скоєнні затримали трьох 19-річних юнаків.

Трьом молодикам висунули звинувачення.

Як повідомив начальник слідчого відділу облпрокуратури Петро Овчар, до матеріалів кримінальної справи долучили висновки експертиз, які підтверджують причетність обвинувачених до скоєння злочинів.

За висновками психіатрів, обвинувачені на момент скоєння злочинів усвідомлювали свої дії та могли ними керувати. Вбивства визнані такими, що скоєні з корисливих мотивів.

Трьом юнакам висунули різні звинувачення: одного звинувачують у скоєнні 21 умисного вбивства та двох замахів, другого – у скоєнні 18 умисних вбивств та трьох розбійних нападів, третього – у скоєнні одного замаху та розбійного нападу.

Як зазначив Петро Овчар, після висунення обвинувачення двоє юнаків провину визнали частково, а третій взагалі її не визнав та відмовився від своїх попередніх свідчень.

Матеріали кримінальної справи налічують 39 томів. Наразі з ними знайомляться захисники обвинувачених, після цього справу спрямують до суду.

Усім трьом обвинувачуваним, як кажуть правоохоронці, загрожує довічне ув’язнення.

Родичі убитих зловмисниками людей мають намір вимагати моральної компенсації – по 100 тисяч гривень.

Влітку минулого року на території Дніпропетровської та Запорізької областей сталася ціла низка схожих убивств.

Спершу міліція не визнавала зв’язку між ними, пізніше за підозрою у їх скоєнні затримали трьох 19-річних юнаків.
XS
SM
MD
LG