Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 14:04

Президент України запросив лідера Лівії відвідати Україну з офіційним візитом


Нова зустріч Віктора Ющенка i Муаммара аль-Каддафі відбулася в вівторок у наметі лівійського лідера на території його офіційної резиденції.

У тому самому наметі. Фото 7 квітня 2008 року
(president.gov.ua)
Нова зустріч Віктора Ющенка i Муаммара аль-Каддафі відбулася в вівторок у наметі лівійського лідера на території його офіційної резиденції.

У цьому традиційному бедуїнському наметі лівійський керівник приймає офіційних гостей і возить його з собою в закордонні візити.

На початку розмови Віктор Ющенко висловив задоволення переговорами, які відбулися в рамках його офіційного візиту до Лівії. Президент також схвально оцінив домовленості, досягнені представниками ділових кіл Лівії та України.

Із новими орденами. 7 квітня 2008 року
(president.gov.ua)
Окрім іншого, в перебігу візиту також підписали угоди між Україною i Лівією про правову допомогу в державних i кримінальних справах, а також про передачу засуджених осіб.

Ці угоди підписали міністр юстиції України Микола Оніщук і секретар Головного народного комітету Лівії з питань юстиції Мустафа Мухаммад Абдельджаліль.

У перебігу попередньої зустрічі двох керівників у понеділок вони, серед іншого, обмінялися орденами своїх держав. Президент України нагородив лідера Лівійської революції орденом Богдана Хмельницького і отримав він нього орден Великої Вересневої Революції.

У вівторок Віктор Ющенко завершив візит до Лівії і вирушив із візитом до Єгипту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG