Австралійське керівництво побоюється, що цим іракцям загрожує небезпека після виходу з Іраку іноземних військ.
Австралія ввійшла до коаліції під проводом США, яка вторглася до Іраку 2003 року, з самого початку операції і нині має в цій країні близько півтори тисячі військових.
Прем’єр-міністр Австралії Кевін Радд пообіцяв вивести з Іраку до середини цього року близько 550 австралійських солдатів.
Австралія ввійшла до коаліції під проводом США, яка вторглася до Іраку 2003 року, з самого початку операції і нині має в цій країні близько півтори тисячі військових.
Прем’єр-міністр Австралії Кевін Радд пообіцяв вивести з Іраку до середини цього року близько 550 австралійських солдатів.