Доступність посилання

ТОП новини

В Італії завершилися дострокові вибори до парламенту


За першими підсумками екзит-полу, коаліція правоцентриста Сильвіо Берлусконі на 2-3 відсотки випереджає лівоцентристів під проводом Вальтера Вельтроні. Підсумки голосування наразі дуже непевні, але опитування на виборчих дільницях свідчать, що союзники Берлусконі з невеликим відривом перемагають.

За першими підсумками екзит-полу, коаліція правоцентриста Сильвіо Берлусконі на 2-3 відсотки випереджає лівоцентристів під проводом Вальтера Вельтроні.

Підсумки голосування наразі дуже непевні, але опитування на виборчих дільницях свідчать, що союзники Берлусконі з невеликим відривом перемагають.

Цього разу активність електорату була нижчою, ніж два роки тому. Проголосували трохи більше 82% виборців. Це пояснюють антиполітичними настроями в Італії і недовірою громадян до двох великих об’єднань – партії Народ Свободи на чолі з Берлусконі і Демократичної партії під проводом Вельтроні.

Нинішні вибори відбулися достроково через два місяці після того, як попередній уряд Романо Проді пішов у відставку, не пробувши і двох років при владі. За останні 63 роки новий кабмін в Італії буде 62-м.
XS
SM
MD
LG