Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 08:12

Грузія готується до воєнної операції в Абхазії, заявляє МЗС Росії


Державний міністр Грузії з питань реінтеграції Темур Якобашвілі розцінив заяву, що пролунала з Москви, як агресію. А заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелія пообіцяв не залишити без відповіді жодний агресивний крок із боку Росії.

Як мовиться в повідомленні Департаменту інформації та друку зовнішньополітичного відомства, Грузія перекидає до Верхнього Кодорі збройні сили, а кількість армійських та поліцейських підрозділів у верхній частині Кодорського міжгір’я вже перевищує 1500 людей.

Крім того, кажуть в МЗС Росії, авіація грузинських військово-повітряних сил здійснює польоти, заходячи у зону відповідальності миротворчих сил.

Цього і минулого місяця в зоні безпеки були збиті безпілотні літаки-розвідники, які належали грузинській стороні.

Нещодавно Грузія звинуватила Росію в порушенні статуту ООН і закликала світову спільноту дати оцінку політиці Москви щодо Абхазії та Південної Осетії.

Минулого тижня представник МЗС Росії Валерій Кеняйкін не виключив можливості використання воєнної сили в Абхазії та Південній Осетії у разі, якщо Грузія розпочне там воєнні операції.

Державний міністр Грузії з питань реінтеграції Темур Якобашвілі розцінив заяву, що пролунала з Москви, як агресію.

А заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелія пообіцяв не залишити без відповіді жодний агресивний крок із боку Росії.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG