Доступність посилання

ТОП новини

Віталій Кличко: Упродовж тижня демократичні сили домовляться про єдиного кандидата на мера Києва


Про це кандидат на посаду Київського міського голови заявив сьогодні журналістам, коментуючи ситуацію навколо висунення кандидатів на мера столиці від різних партій і блоків демократичного табору.


Про це кандидат на посаду Київського міського голови заявив сьогодні журналістам, коментуючи ситуацію навколо висунення кандидатів на мера столиці від різних партій і блоків демократичного табору.

«У мене є повна впевненість у тому, що найближчими днями ми домовимося, визначимо кандидата, який зможе протистояти нинішньому мерові. На сьогоднішній день у нас є два кандидати. І це боротьба між двома кандидатами. Решта всіх кандидатів має амбіції в 1,5% і на сьогоднішній день не становить альтернативи сьогоднішній владі», – сказав Віталій Кличко.

За його словами, переговори щодо єдиного кандидата зараз перебувають на завершальній стадії.

«Найближчого тижня ми зможемо вже підвести риску під переговорами, і всі ті переговори, які сьогодні перебувають у площині домовленостей, перейдуть у площину публічну. І після цього ми зможемо позначити ті основні пункти, на підставі яких може бути висунуто загального кандидата від демократичних сил», – заявив Віталій Кличко.

Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 79 кандидатів для участі у виборах мера Києва. Днями один самовисуванець зняв свою кандидатуру.

Водночас про бажання балотуватися заявляла рекордна для місцевих виборів в Україні кількість претендентів – 130.

Позачергові вибори міського голови столиці призначені на 25 травня. Одночасно мають відбутися і позачергові вибори Київської міської ради.

Матеріали до теми:

• Київський тервиборчком зняв з реєстрації кандидата в мери Києва самовисуванця Василя Бабенюка • БЮТ вимагає в суді скасувати перейменування блоку «Київський прорив» у «Блок Тимошенко – Київський прорив» на вибори Київради» • Виборча кампанія в Києві: застосування брудних технологій «зашкалює»
XS
SM
MD
LG