Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську збіглися в часі вибух газу в автошколі та витік ароматизатора на газорозподільчій станції


В Угринові стався витік одоранту на газорозподільчій станції. А в навчальному класі ДТСААФ стався вибух пропан-бутанового побутового балону. Двоє людей у тяжкому стані шпиталізовані до обласної клінічної лікарні. За словами представниці місцевого управління МНС, ці два випадки між собою не пов’язані.

Після подій у Дніпропетровську і Львові, коли вибухи газу руйнували житлові будинки, сильний запах газу в місті міг викликати паніку, і представники Міністерства надзвичайних ситуацій звернулися до жителів по радіо.

За словами представниці місцевого управління МНС Галини Омельчук, ці два випадки між собою не пов’язані.

В Угринові стався витік одоранту на газорозподільчій станції. А в навчальному класі ДТСААФ стався вибух пропан-бутанового побутового балону під час утеплення пластикових вікон.

Як заявив перший заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області Володимир Креховецький, за всіма нормами правил безпеки і правил систем газопостачання України недопустимо зберігати балон в учбовому класі, повний він чи порожній.

«Буде проведена експертиза, шукаємо інші можливості проникнення газу», – додав він.

Двоє людей у тяжкому стані шпиталізовані до обласної клінічної лікарні.

На місці вибуху працює комісія з представників МНС, газовиків, обласної і міської влади. На газорозподільчій станції витік одоранту локалізували хлорним вапном.
XS
SM
MD
LG