Доступність посилання

ТОП новини

Володимир Огризко вважає святкування Дня Європи доброю нагодою для українців дізнатися більше про Євросоюз


За словами міністра закордонних справ, Україні потрібен не стільки ЄС як такий, як європейська модель суспільного життя. За його словами, ЄС дає можливість Україні позбутися всього того, що їй не потрібно – корупції та негативних явищ, які тягнулися за Україною десятиліття з соціалістичного радянського часу.

«Мені здається, що спілкування українців під час таких свят є найважливішим. Ми даємо можливість нашим громадянам поговорити чи то з делегацією ЄС, чи Іспанії, чи Словенії, задати будь-які питання, навіть не зручні», – сказав міністр закордонних справ України під час святкування Дня Європи в Києві в неділю.

За його словами, в такий спосіб українські громадяни можуть отримати більше інформації, що таке Європейський Союз.

«Дуже часто ми чогось боїмося, тому що чогось не знаємо, наприклад, питання НАТО», – додав він.

«Ми хочемо жити так, як живуть європейці. Отже, чим більше контактів, тим більше позитивних знань про ЄС. Це свято спілкування», – сказав міністр.

Огризко вважає, що Україні потрібен не стільки ЄС як такий, як європейська модель суспільного життя. За його словами, ЄС дає можливість Україні позбутися всього того, що їй не потрібно – корупції та негативних явищ, які тягнулися за Україною десятиліття з соціалістичного радянського часу.

Він також нагадав, що Україна перебуває в активній фазі переговорів стосовно нової посиленої угоди з ЄС, яка стане серйозним інструментом наближення до Євросоюзу. А в недалекій перспективі, сподівається Огризко, Україна буде разом з європейськими народами.
XS
SM
MD
LG