Доступність посилання

ТОП новини

У чому Україна зберігає свої фінансові резерви? За яких умов Арсеній Яценюк перейде в опозицію? Як приборкати інфляцію? (Огляд преси)


Ірина Біла Київ, 13 травня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – СБУ знову оголосила Юрія Лужкова персоною нон грата через шовіністські висловлювання на адресу України. Проте дії московського мера пов’язують не лише з політичною кон’юнктурою, але і з його економічними інтересами в Криму. Докладніше про них розповідає «Газета 24» у статті «Справа в кепці».

Із чого складається так званий золотий запас країни? Як пише в цьому ж числі «Газета 24», посилаючись на останній звіт Нацбанку, власне дорогоцінного металу в ньому не більше за 1,5%. Усе інше – цінні папери й валюта на рахунках іноземних банків. Про це йдеться в статті «Золотом і не пахне».

Сьогодні Верховна Рада збирається на пленарне засідання. Як заявляє в газеті «Факти» спікер Арсеній Яценюк, у найближчі дні деякі політичні сили спробують кардинально змінити державний устрій України. І якщо таки запропонований ними варіант Конституції пройде, Голова Верховної Ради перейде в опозицію, зберігаючи при цьому свою посаду. Адже за новим проектом Конституції, спікерська посада пропонується саме опозиції.

Намагання компенсувати населенню втрати від підвищення цін на енергоносії, збільшуючи зарплати, є нічим іншим, як введенням «інфляційного податку» на заощадження того ж таки населення. Це, на думку дописувача газети «День», сильно вдарить і по середньому класу, і по малозабезпечених верствах населення, а також знецінить обігові кошти підприємств. Про те, як можна цього уникнути, читайте у статті «Як приборкати інфляцію? Відмовитись від популістських обіцянок».

Інтернет-шахраї, вивчивши людські слабкості та вади, успішно використовують їх у своєму бізнесі. Одним такий бізнес приносить кілька тисяч доларів на місяць, іншим – десятки, а то й сотні тисяч. Вберегтися від небажаних втрат, як стверджує тижневик «Контракти», допоможуть здоровий глузд і знання хитрощів, які використовують шахраї. Докладніше про них пишеться у статті «Як крадуть наші гроші. ТОП-5 шахрайських схем».
XS
SM
MD
LG