Доступність посилання

ТОП новини

Мати відомого американського кіноактора Сільвестра Сталоне 86-річна Жаклін Сталоне завітала до Одеси


Вона відома у світі громадська діячка, письменниця. Під час перебування у Києві вона була нагороджена орденом благодійної організації Святого Станіслава. Одесу, де народилася її мати, Жаклін Сталоне відвідує вже не вперше.


Сьогодні вона відвідала міський сиротинець №2 і подарувала дітям світлини з ексклюзивним автографом сина.

Жаклін Сталоне відома у світі громадська діячка, письменниця. Під час перебування у Києві вона була нагороджена орденом благодійної організації Святого Станіслава.

Одесу, де народилася її мати, вона відвідує вже не вперше.

Жаклін Сталоне вважає, що енергія і характер її сина «склалися завдяки одеському корінню родини. Ваше море і природа, люди особливі. Я вірю в це. Отож, велика подяка Одесі».

Матір американського актора під час її перебування в Україні супроводжує Президент Благодійного фонду «Товариство приятелів дітей» Марина Криса. За її словами, ті хто є за походженням з Україні, а нині мешкає в Канаді, Америці та інших країнах світ, – завжди думають про українських дітей, які опинилися у скрутному становищі.

«Нам дуже приємно, що сьогоднішній візит пані Жаклін Сталоне пов’язаний з тим, що вона хоче побачити культурну, історичну частину України, вона звернулася з проханням організувати зустріч з дітьми вулиці, яким вона хоче допомагати», – Марина Криса.
XS
SM
MD
LG