Доступність посилання

ТОП новини

Є всі підстави ініціювати початок процедури імпічменту Президента України, – заявив в ефірі Радіо Свобода народний депутат від БЮТ Святослав Олійник


«Як конкретний народний депутат я готовий підписатися під тим, щоб ініціювати розслідування діяльності чинного президента...», – сказав Святослав Олійник.

«Як конкретний народний депутат я готовий підписатися під тим, щоб ініціювати розслідування діяльності чинного президента і знайти відповідь на питання: що відбувається з дном моря у нас, що відбувається з горами, за якими принципами підпорядковуються підприємства. Ну от вчорашній наприклад указ. Із управляння уряду виведені три потужні підприємства і передані навіть не Фонду державного майна, а конкретно пані Семенюк в управління «Укртелеком», «Турбоатом» і Одеський припортовий завод. То які тут, скажіть будь ласка мотиви, як не корупційні», – заявив в ефірі Радіо Свобода народний депутат від БЮТ Святослав Олійник.

Президент призупинив розпорядження уряду про перепідпорядкування Одеського припортового заводу.

Крім Одеського припортового заводу, до списку увійшли, зокрема, найбільший виробник турбінного обладнання – завод «Турбоатом» та найбільша телекомунікаційна компанія «Укртелеком».

Минулого тижня Кабінет Міністрів перебрав на себе повноваження Фонду держмайна з управління державними частками низки підприємств.
XS
SM
MD
LG