Доступність посилання

ТОП новини

Уряд України почав виконувати доручення РНБО щодо базування російського Чорноморського флоту


Рада нацбезпеки й оборони України доручила Кабiнету Мiнiстрiв у двомiсячний термiн ухвалити заходи з комплексної перевiрки наслiдкiв тимчасового перебування російського флоту в Українi. Уряд також має підготувати законодавчу базу щодо виведення з території України Чорноморського флоту Росії у 2017 році.


За словами Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, Кабмін «працює досить ефективно в цьому напрямi».

Рада нацбезпеки й оборони України доручила Кабiнету Мiнiстрiв у двомiсячний термiн ухвалити заходи з комплексної перевiрки наслiдкiв тимчасового перебування російського флоту в Українi.

Уряд також має підготувати законодавчу базу щодо виведення з території України Чорноморського флоту Росії у 2017 році.

Минулого місяця пiд час зустрiчi мiнiстрiв закордонних справ Росiї та України українська сторона передала росiйськiй проект меморандуму про етапи i порядок виведення вiйськових формувань Чорноморського флоту з території України.

Речник українського МЗС Василь Кирилич повiдомляв, що Київ i Москва від 1 червня планують розпочати консультацiї щодо визначення процедури та порядку виведення Чорноморського флоту з України.

Матеріали до теми:

• МЗС України вручило росiйськiй сторонi ноту протесту у зв''язку з випробуванням авiацiйної протичовнової ракети в Криму • Чия ракета? В Криму на пляжі знайшли найсучасніший боєприпас із російською символікою
XS
SM
MD
LG