Доступність посилання

ТОП новини

Коаліція не може узгодити питання щодо керівництва Фонду держмайна


У парламенті відбувається чергове засідання ради більшості. На ньому мають остаточно вирішити питання зміни голови Фонду держмайна, повідомив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін. На попередньому засіданні ради коаліції, що відбулося о 12-й годині, як і на вчорашньому, домовитися не вдалось. За словами Кожем’якіна, представники фракції НУНС вимагають від БЮТ назвати прізвище кандидата на посаду голови Фонду ще до звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко. При цьому він наголосив, що на даний час фракція БЮТ не знімала кандидатуру Андрія Портнова. Проте представник БЮТ не виключив, що після домовленостей із НУНС бютівці можуть запропонувати іншу кандидатуру.


У парламенті відбувається чергове засідання ради більшості.

На ньому мають остаточно вирішити питання зміни голови Фонду держмайна, повідомив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

На попередньому засіданні ради коаліції, що відбулося о 12-й годині, як і на вчорашньому, домовитися не вдалось.

За словами Кожем’якіна, представники фракції НУНС вимагають від БЮТ назвати прізвище кандидата на посаду голови Фонду ще до звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко.

При цьому він наголосив, що на даний час фракція БЮТ не знімала кандидатуру Андрія Портнова.

Проте представник БЮТ не виключив, що після домовленостей із НУНС бютівці можуть запропонувати іншу кандидатуру.

Тим часом представник «Нашої України – Народної самооборони» Роман Зварич висловив сумнів у тому, що питання зміни керівництва Фонду державного майна розглядатимуть сьогодні і що НУНС підтримає кандидатуру Портнова.

«Ви колись бачили, щоб сніг падав у травні? Приблизно такі ж самі шанси. Шанси отримати підтримку від нашої фракції цієї кандидатури не зростають у зв’язку з його неодноразовими і впертими заявами», – сказав Зварич.

Блок Юлії Тимошенко наполягає, що очолити ФДМ має Андрій Портнов.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко висловлює переконання, що НУНС таки підтримає цю кандидатуру.

«Прем’єр дві години переконувала наших партнерів, що у нас тільки Портнов. Ми почули наших партнерів, що у них немає голосів. Ми будемо продовжувати дискусію. Нам потрібні реальні голоси коаліції», – сказав він.

Матеріал до теми:

• Портнов «завис» у консультаціях. Чи поділять коаліціянти Фонд держмайна?
XS
SM
MD
LG