Доступність посилання

ТОП новини

Росія непокоїться через свою мову в Україні за «численними зверненнями українських громадян»


Коментар російського МЗС стверджує, що такі «звернення» констатують «створення в Україні моноетнічного гуманітарного простору». У Москві, мовиться в коментарі, цілком поділяють «глибоке занепокоєння російськомовного населення України» з цього приводу.

До керівництва Росії й її Міністерства закордонних справ останнім часом надходять «численні звернення українських громадських організацій і громадян із глибокою стурбованістю через погіршення становища з російською мовою в Україні», заявило МЗС Росії.

За повідомленням департаменту інформації і преси російського зовнішньополітичного відомства, йдеться, зокрема, про плани виключити з системи кабельного телебачення України програм російських телеканалів.

Коментар російського МЗС стверджує, що такі «звернення» констатують «створення в Україні моноетнічного гуманітарного простору».

У Москві, мовиться в коментарі, цілком поділяють «глибоке занепокоєння російськомовного населення України» з цього приводу.

Якщо такі кроки щодо кабельного телебачення буде здійснено, то вони стануть «порушенням» відповідних положень двосторонніх домовленостей про співпрацю в засобах інформації і не відповідатиме «добросусідському і дружньому характерові» відносин двох держав, заявляють у Москві.
XS
SM
MD
LG