Доступність посилання

ТОП новини

Блок Черновецького готовий співпрацювати з усіма силами у Київраді, які захищатимуть Київ, за винятком БЮТу


Про це сьогодні заявив Київський міський голова Леонід Черновецький. До Київради, за попередніми даними, проходять 7 партій та блоків. Найбільше голосів – близько 30 відсотків – у Блоку Леоніда Черновецього. На другому місці БЮТ – 22 відсотки. Вдвічі менше набрав блок Віталія Кличка.

Про це сьогодні заявив Київський міський голова Леонід Черновецький.

«У кожного є якісь інтереси. Вони можуть збігатися з інтересами киян, а можуть не збігатися. Якщо вони не збігаються – мені така підтримка не потрібна. В мене все в порядку: результати виборів такі – я двічі закріпився і мій рейтинг виріс», – сказав Черновецький.

Він звинуватив БЮТ у підкупі виборців під час дострокових виборів Київського міського голови, і в участі у незаконній забудові в українській столиці.

У свою чергу БЮТ адресує Черновецькому аналогічні звинувачення і обіцяє позови до суду.

До Київради, за попередніми даними, проходять 7 партій та блоків. Найбільше голосів – близько 30 відсотків – у Блоку Леоніда Черновецього. На другому місці БЮТ – 22 відсотки. Вдвічі менше набрав блок Віталія Кличка.

Тривідсотковий бар’єр долають також Блок Литвина, Громадський актив Києва, міське відділення Партії регіонів і Блок Миколи Катеринчука.
XS
SM
MD
LG