Доступність посилання

ТОП новини

Давид Жванія: Я вважаю, що Ющенко не був отруєний


Заявити ж про отруєння умовила тодішнього кандидата на Президента певна група людей із його виборчого штабу, заявив народний депутат від НУНС у п’ятницю ввечері в ефірі Радіо Свобода.

«Моя думка, що він не був отруєний. По-перше, якщо це робили спецслужби, то вони мали б це робити більш професійно. Навіщо труїти людину, щоб у неї з’явилися якісь прояви хвороби на обличчі? Це недоцільно. Це абсолютно безглузда історія, яка виглядає насправді просто смішно. Вона не принесла «плюсів», вона принесла «мінуси». Адже були агресивні заяви, які дуже налякали людей. Що, це дуже допомогло Ющенкові на виборах і додало голосів? Я вважаю, що навпаки! Це відвернуло багато людей, які не хотіли вірити в епатаж. Тому, на мою думку, визнання цього факту керівництвом штабу було колосальною помилкою. Були суперечки, і я був категорично проти цього і розсилав усім штабам інформацію, щоб не реагували на заяви певних членів штабу Ющенка. На жаль, певні кола примусили Ющенка заявити самому про те, що він вважає себе отруєним. Це є нещастям для цієї країни вже чотири роки. Реально після цього сталося багато такого, що зіпсувало стосунки України і з сусідами, і з усім зовнішнім світом. Світ емоційно сприйняв це, а далі реально… мовчить. І держава Україна отримала «мінус», а не «плюс», – сказав він.

Давид Жванія був раніше одним із найближчих соратників Віктора Ющенка, але останнім часом відносини між ними різко погіршилися, а Секретаріат Президента ініціює позбавлення Жванії українського громадянства.
XS
SM
MD
LG