Доступність посилання

ТОП новини

Уряд планує боротися із заборгованістю з зарплати? Нові технології опановують українські медики. (Огляд преси)


Київ – Кабмін готовий вносити зміни до бюджету, прогнозує процвітання і «воює» з корупцією, пише «Україна молода». Уряд сподівається на додаткових 20 мільярдів гривень до видаткової частини держбюджету. А паралельно зі змінами до державного гаманця нинішнього року Прем’єр уже думає про день завтрашній і готує бюджетну резолюцію 2009 року. Як розвиватиметься ситуація далі, читайте в статті «Кошторис із поту і крові».

Купити залізничний квиток заздалегідь стане дешевше. Міністерство транспорту має намір запровадити гнучке тарифне регулювання пасажирських перевезень на залізничному транспорті. Коли почнуть діяти нововведення, читайте в сьогоднішньому «Дні».

Штраф за навмисну затримку зарплати може зрости з 5 до 17 тисяч гривень. Законопроект, який передбачає посилення матеріальної відповідальності керівників підприємств, що не розраховуються вчасно зі своїми працівниками, передали на розгляд парламенту, пишуть «Факти».

Українські медики починають випробування з клітинної трансплантології із застосуванням стовбурових клітин. Як розповів головний трансплантолог Міністерства охорони здоров’я професор Олександр Кухарчук, це свідчить про початок застосування новітніх ефективних методів лікування цукрового діабету, цирозу печінки, розсіяного склерозу, інсульту, атеросклерозу та інфаркту міокарда. Про подробиці експерименту читайте в газеті «День».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG