Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ висунув кандидатуру Андрія Кожем’якіна на посаду голови Фонду держмайна


Як повідомив лідер фракції Іван Кириленко, БЮТ звернувся до спікера з проханням запросити Валентину Семенюк-Самсоненко на 16 годину для заслуховування її звіту про діяльність на посаді голови Фонду.

За його словами, «уряд іде на всі можливі і неможливі умови» для розблокування роботи Фонду держмайна. А оскільки кандидатура визначена, то тепер уже немає перешкод для розгляду питання про зміну керівництва Фонду держмайна, вважає він.

При цьому Кириленко додав, що БЮТ не має наміру наполягати на затвердженні кандидатури Кожем’якіна вже на сьогоднішньому засіданні, бо є відповідна процедура.

Сьогодні бютівець Андрій Портнов зняв свою кандидатуру на посаду голови Фонду, пояснивши такий крок вимогами фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

Андрій Кожем’якін – генерал-майор, перший заступник голови фракції БЮТ, член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради.

Раніше він обіймав посаду заступника голови СБУ з оперативних питань – керівника Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.
XS
SM
MD
LG