Доступність посилання

ТОП новини

Парламент так і не розібрався з керівництвом Фонду держмайна


Коаліція внесла до Верховної Ради подання про звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко з посади голови Фонду держмайна. Відразу після цього «регіонали» заблокували трибуну парламенту. Вони вимагали заслухати звіт Семенюк-Самсоненко перед тим, як її звільняти. Але у Фонді держмайна повідомили, що голова Фонду перебуває у відпустці «далеко поза межами Києва». Фракція БЮТ визначилася з новою кандидатурою на посаду керівника Фонду держмайна. Нею замість Андрія Портнова, який відмовився претендувати на це місце, став Андрій Кожем’якін.

Голова Верховної Ради закрив засідання в четвер, бо роботу парламенту заблокувала Партія регіонів.

Арсеній Яценюк закликав парламентські сили провести консультації вже цього ж дня. Сам він збирається провести консультації з лідерами парламентських фракцій у п’ятницю вранці.

Спікер висловив надію, що такі переговори зможуть розблокувати роботу Верховної Ради.

Парламентську трибуну заблокували в четвер представники Партії регіонів, вимагаючи заслухати звіт Валентини Семенюк-Самсоненко перед тим, як звільняти її з посади голови Фонду державного майна.

Арсеній Яценюк оголосив раніше, що викликає Семенюк-Самсоненко на цей день до парламенту для звіту.

Але у Фонді держмайна повідомили, що вона не зможе прийти до парламенту звітувати в четвер.

Як повідомив представник Фонду держмайна, голова Фонду від середи перебуває у відпустці «далеко поза межами Києва» і буде у відпустці щонайменше до кінця цього тижня.

Фракція БЮТ наполягала на тому, щоб уже в четвер заслухати звіт Семенюк-Самсоненко про її роботу на посаді голови Фонду держмайна, а пізніше розглянути питання про її звільнення.

Коаліція вже внесла в четвер до Верховної Ради подання про звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко з посади голови Фонду держмайна.

Раніше цього ж дня фракція БЮТ визначилася з новою кандидатурою на посаду керівника Фонду держмайна. Нею замість Андрія Портнова, який відмовився претендувати на це місце, став Андрій Кожем’якін.

Як заявив лідер фракції Іван Кириленко, «уряд іде на всі можливі і неможливі умови» для розблокування роботи Фонду держмайна. А оскільки кандидатура визначена, то тепер уже немає перешкод для розгляду питання про зміну керівництва Фонду держмайна, вважає він.

При цьому Кириленко додав, що БЮТ не мав наміру наполягати на затвердженні кандидатури Кожем’якіна вже на засіданні в четвер, бо «є відповідна процедура».

Андрій Кожем’якін – генерал-майор, перший заступник голови фракції БЮТ, член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради.

Раніше він обіймав посаду заступника голови СБУ з оперативних питань – керівника Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Уранці в четвер бютівець Андрій Портнов зняв свою кандидатуру на посаду голови Фонду, пояснивши такий крок вимогами фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

Перед коаліційною нарадою він заявив, що знімає свою кандидатуру, і тепер «Наша Україна – Народна самооборона» зможе виконати коаліційну угоду і проголосувати за іншу кандидатуру на цю посаду.

«Наша Україна – Народна самооборона» заявляла, що підтримає будь-яку кандидатуру від БЮТ на посаду голови Фонду державного майна, крім призначеного урядом виконувача обов’язків голови ФДМУ Портнова.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG