Доступність посилання

ТОП новини

Партія «Єдиний центр» узгоджує свої дії в парламенті з Партією регіонів, – Андрій Кожемякiн


«За цим стоять уже консолідовані дії «Єдиного центру», який, до речі, забрав картки перед тим, як планувалося голосування, і Партії регіонів. Це намагання створити цю «ширку». Тож коли Регіони чи Секретаріат Президента дізналися, що Портнов зняв свою кандидатуру і висунута нова, вони вже бажають повернути Портнова. Бояться за своє майно, яке вони приватизували незаконно», – заявив в ефірі Радіо Свобода, один з керівників фракції БЮТ та претендент на посаду голови Фонду держмайна Андрій Кожемякiн.

А член НУ-НС В’ячеслав Коваль в ефірі Радіо Свобода сказав, що фракція «Наша Україна – Народна самооборона» не впливає на голосування представників партії “Єдиний центр».

«Вони це можуть робити і робили кілька разів, голосуючи окремо від фракції. І на превеликий жаль, фракція і ті партії, які створили блок, ми не можемо вплинути на поведінку цих шести-семи народних депутатів, які належать до партії «Єдиний центр». Вона контрольована, вона чітко організована, і по команді по телефону вони витягають картки і можуть не голосувати. Тому їхню поведінку прогнозувати неможливо», – повідомив в ефірі Радіо Свобода член НУ-НС В’ячеслав Коваль.
XS
SM
MD
LG