Доступність посилання

ТОП новини

ING виходить на ринок банківського рітейлу України


Світова банківська група ING оголосила про вихід на український ринок банківських послуг для населення. З цією метою в Києві відкриється перший відділ обслуговування клієнтів, повідомляється на сайті компанії ING.com.

Оголошуючи про це, член Виконавчої ради ING Group Елі Лєнарс (Eli Leenaars), наголосив, що ця ініциатива базується на тому, що Україна сьогодні має один із найдинамічніших банківських секторів у світі. "Наше рішення працювати на ринку банківських операцій для населення є свідоцтвом того, що ми впевнені у подальшому зростанні та розвитку української економіки", - підкреслив він.

В свою чергу, Генеральній директор напрямку Retail Banking у ING Bank Ukraine Джеф ван Ін (Jef Van In) додав, що "ING запроваждує нові стандарти роздрібних банківських послуг в Україні, які гарантують впевненість та задоволення потреб клієнтам, прозорість операцій, кращий сервіс та повний контроль за власними коштами через запроваждення іноваційної концепції самообслуговування що комбінує інтернет-банкінг та мережу автоматизованих офісів, в яких надаватимуть персоніфіковані консультації".

Найближчими роками ING планує залучити 550 працівників та посісти місце в п'ятірці найбільших українських банків що надають послуги для населення. Для цього буде створена мережа з 250 відділень у найбільших містах України, говориться у прес-релізі компанії.
XS
SM
MD
LG