Доступність посилання

ТОП новини

Спікером парламенту Грузії обрано Давида Бакрадзе


Сьогодні на першому засіданні грузинського парламенту нового скликання депутати обрали спікера – ним став перший номер списку пропрезидентського «Єдиного національного руху» Давид Бакрадзе.

Зі 120 депутатів, які знаходилися в залі засідань, за нього проголосували 116. Утрималися чотири парламентарії.

У своєму виступі Давид Бакрадзе звернувся до опозиційних депутатів і запропонував їм співпрацю в новому парламенті. За його словами, для нього як для спікера є пріоритетом співпраця з усіма силами, представленими в парламенті.

Новий голова пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб представники опозиції були представлені на вищих посадах у парламенті Грузії.

Перше засідання новообраного парламенту Грузії провели сьогодні за розпорядженням Президента Міхеїла Саакашвілі, про яке оголосили учора пізно ввечері.

Лідери опозиції, які не визнають результати виборів 21 травня, відразу ж закликали своїх прихильників негайно починати акцію протесту біля приміщення парламенту.

За офіційно оприлюдненими в четвер остаточними результатами виборів, 119 місць зі 150 здобула владна пропрезидентська партія «Єдиний національний рух». Об’єднана опозиція Грузії отримала 17 місць, Лейбористська партія і Християнсько-демократичний рух – по 6 і Республіканська партія – 2 місця.
XS
SM
MD
LG