Доступність посилання

ТОП новини

Чому Бута включили до списку «Народної самооборони»? Що хоче від Грача Катерина Ющенко? (Огляд преси)


Київ – Сьогодні виповнюється тиждень, як коаліція живе без двох депутатів. Учинок БЮТівця Ігор Рибакова та «самооборонівця» Юрія Бута жваво обговорюється в політикумі й обростає новими деталями. Наприклад, народний депутат із блоку «НУ-НС» Юрій Костенко розповідає в газеті «Україна молода», що Бута було включено до квоти «Народної самооборони» через те, що лідера «НС» Юрія Луценка про це попросили в... Російській православній церкві. Назва інтерв’ю «Українська демократія ще ходить у памперсах».

Весняна призовна кампанія, за результатами якої до лав Збройних Сил України долучили 21 600 осіб, встановила рекорд: від служби в армії ухилилися 60 тисяч юнаків! Ці дані «Газеті 24» надали в парламентському Комітеті з питань нацбезпеки й оборони. Причиною депутати вважають жагучі запевнення Юлії Тимошенко, що призов буде скасований уже з 1 січня 2008 року.

Чи бентежить Катерину Ющенко те, що колишні та нинішні політичні опоненти, зокрема родина Віктора Пінчука, беруть найактивнішу участь у доброчинних акціях, ініційованих нею? Чи є бажання у дружини Президента зустрітися з Давидом Жванією? І чи доведе вона справу до суду з комуністом Леонідом Грачем? З цими запитаннями кореспондентка газети «Голос України» звернулася до самої Катерини Ющенко. Щодо останнього, то як запевнила перша леді України, вона рішуче налаштована, щоб пан Грач припинив говорити неправду про неї і її родину. І замість цього пояснив, чому він і надалі захищає партію, відповідальну за смерть мільйонів українців.

Леонід Кучма: «Ми створили економіку, яка міцно стояла на ногах, на своїх ногах».У матеріалі під таким заголовком газета «Факти» розповідає про книгу, написану Леонідом Кучмою, про економічні перетворення в Україні за часів його прем’єрства і президентства.

Пол Маккартні завжди намагається бути трохи розсіяним і неуважним. Тому, коли сідає писати, перед ним з’являється якась подоба чорної діри, в яку він зазирає. Щоб творити пісні, вважає знаний музикант, потрібно нічого не робити і мати безліч вільного часу. Про інші секрети успішної творчості Пола Маккартні розповідає газета «Сегодня». Публікація називається «Сер чарівник – ледащо, що пише пісні уві сні».

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG