Доступність посилання

ТОП новини
28 січня 2021, Київ 11:49

Віктор Янукович не виключає можливості блокування парламентської трибуни


Про це лідер фракції Партії регіонів сказав в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на запитання чи продовжуватиме фракція блокувати трибуну в разі, якщо в парламенті знову ставитимуть питання щодо відставки Валентини Семенюк -Самсоненко з посади голови Фонду держмайна без її звіту.

За словами Віктора Янковича, фракція Партії регіонів буде використовувати «будь-які політичні заходи, які передбачені законом».

А на запитання, чи вимагатиме фракція, щоб спікер Арсеній Яценюк оголосив про розпад коаліції, Віктор Янукович зазначив, що на погоджувальній раді лідерів фракцій та голів комітетів парламенту це питання обговорюватиметься.

«На погоджувальній раді, перш за все, ми послухаємо самого пана Яценюка, його точку зору», – сказав він і додав: «не будемо зараз забігати наперед, але всім зрозуміло, що коаліції в 225 не буває в історії світовій, політичній».

Віктор Янукович зазначив, що навколо питання кількості голосів в коаліції «будь-яка політична гра можлива, але факт є факт».

Відповідаючи на запитання: буде нова коаліція, чи дострокові парламентські вибори, лідер Партії регіонів сказав, що «час покаже. І переговори».

Сьогодні лідер Партії регіонів побував на службі з нагоди Трійці в Києво-Печерській Лаврі.
XS
SM
MD
LG