Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко подарував Маккартні фотоальбом та вишиванку


Легендарний учасник групи «Бітлз» Пол Маккартні отримав у подарунок від Президента України Віктора Ющенка та його дружини фотоальбом про Україну та вишиванку.

Як передає прес-служба Глави держави, президентське подружжя під час зустрічі з Пол Маккартні подякувало йому за візит до України та концерт, який став подією в світі музики.

Також на зустрічі йшлося про вплив групи «Бітлз» та зокрема сера Пол Маккартні на розвиток сучасної музики та виховання молодого покоління в дусі гуманізму, патріотизму та свободи.

********
Концерт Пола Маккартнi в Києві 14 червня відвідали 350 тисяч осіб

Таку цифру назвав організатор концерту Фонд Вiктора Пiнчука.

Шоу легендарного учасника групи «Бітлз» стало наймасштабнішим в історії України. Глядачів на Майдані Незалежності не зупинив навіть проливний дощ, який розпочався вдень перед концертом. За виступом музиканта по телемосту також змогли постежити мешканці Одеси, Донецька, Львова, Харкова і Дніпропетровська.

Концерт транслювали і на українському телебаченнi. Припускають, що у прямому ефiрi концерт Пола Маккартнi дивилися понад 10 мільйонів осiб.

Під час концерту, який тривав понад дві години, Маккартнi виконав разом зі своєю групою 33 пісні, як часів Wings і сольної творчості (Jet, Band On The Run, Live And Let Die, Dance Tonight, Mrs Vanderbilt), так і з репертуару The Beatles (Drive My Car, Back In The USSR, Let It Be, Hey Jude, I Saw Her Standing There).

У проміжках між піснями екс-бітл звертався до шанувальників українською мовою.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG