Доступність посилання

ТОП новини

Що таке пересічний британець?


Лондон – У Великій Британії провели велике дослідження щодо того, яким є типовий британець сьогодні. Дослідження, проведене на замовлення великої страхувальної фірми Norwich Union показало, що більшість британців і нині ведуть досить консервативний і дещо старомодний спосіб життя.

Пересічному британцеві 40 років. Його найтиповішим прізвищем є Сміт, він мешкає в окремому будинку з трьома спальнями. Ці пан та пані Сміт ведуть досить розмірений спосіб життя. Найімовірніше, вони не палять – нині курцем є менш ніж чверть населення країни. Їздять у авті марки Ford Fiesta, яку тут асоціюють зі старшими або ж зовсім молодими чоловіками, що не мають грошей і нещодавно склали іспит на водійські права.

По своїй суті типовий британець є консерватором, як говорить оглядач, що спеціалізується на питаннях стилю життя, Рой Едвардз: «Пересічні британці є значно консервативнішими, ніж самі думають. Вони дуже люблять порівнювати себе з іншими. Вони є дуже перебірливими у тому, що вони їдять. Хоча останнім часом вони дещо краще пристосовуються до кухні з інших країн, але все-таки їм більше подобається їхня власна традиційна їжа».

Північ приязніша

Одним із найпоширеніших стереотипів у самій Британії є те, що найприязнішими людьми є мешканці півночі країни. Цей стереотип дослідження підтверджує, адже, як з’ясовується на півночі люди прагнуть поселятися якомога ближче до інших членів своєї родини. Зокрема, на північному сході й північному заході Англії, а також у графстві Йоркшир люди живуть пересічно на відстані 35 хвилин їзди від родичів.

Особисте майно пересічної сім’ї оцінюється у близько 55 тисяч фунтів стерлінгів (це понад 110 тисяч доларів). Чоловіки й жінки мають різні цінності в житті. Для майже половини жінок найважливішою матеріальною цінністю є сімейні фото, а серед чоловіків так вважає лише щоп’ятий. А більшість —27 відсотків — найбільше цінують свій комп’ютер.

300 разів на день у полі зору різних камер

Інша цікавинка дослідження в тому, що найчастіше в британців страждає від крадіжок або псування така домашня річ, як телевізор.

Пересічний британець, як з’ясувало дослідження, і далі вірить у Бога, хоча й не дуже воліє про це говорити. П’є три чашки чаю на день і щонайменше 300 разів на день потрапляє у поле зору різних камер спостереження і безпеки.

Найбільш традиційною стравою є смажена курка з овочами: 30 відсотків сімей їдять її щонайменше раз на тиждень. Далі йдуть паста з соусом «болоньєзе», смажена картопля, ковбаски з картоплею-пюре, відбивна зі свинини. Незважаючи на таку одноманітність і те, що нині є величезний вибір ресторанів з усього світу, вражає те, що 98 відсотків британців і далі готують їсти дома разів з 6 на тиждень.ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG