Доступність посилання

ТОП новини

У чому звинувачують правозахисний рух в Україні? (Огляд преси)


Київ - Правозахисний рух в Україні за останні роки поповнився молодими кадрами, перетворився практично на нову професію й виявився дискредитованим звинуваченнями у ґрантоїдстві. Про все це «Газета 24» розмовляла з представником нового покоління борців за права Максимом Буткевичем. Інтерв’ю називається «Потрібні не ґрантоїди, а буквоїди».

У цьому ж числі експерти «Газети 24» коментують рішення Президента вкотре ліквідувати ДАІ. Всі пости ліквідувати недоцільно, твердять вони, адже досвід засвідчує, що зменшення працівників ДАІ на дорогах збільшують кількість аварій. Заголовок статті «Двічі ліквідовані».

Незалежне оцінювання знань випускників українських шкіл закінчилося. І тепер, як пише «Газета по-українськи», уряд уже говорить про успіх експерименту, а опоненти — про його сумнівність і незаконність. Зокрема, на думку експертів видання, ніяких підстав вважати, що механізм зовнішнього тестування якось поліпшить ситуацію з корупцією в системі освіти, немає. Також експерт вважає незаконним примушувати складати тести тих, хто отримав середню освіту кілька років тому і має намір вступати до вищих навчальних закладів зараз.

«Без бюджету і без контракту – у статті під таким заголовком газета «Діло» продовжує з’ясовувати у керівництва українських вишів, як перевірятимуться знання абітурієнтів і чи не очікується нестачі першокурсників. Більшість з опитуваних переконані, що суттєво ситуація не зміниться.

Українці дедалі більше піддають своє здоров'я дії тютюнової отрути, стверджує газета «Голос України». Кожна п'ята жінка є активним курцем, майже 70 відсотків чоловіків палять. Наслідком цього є 100--110 тисяч передчасних смертей від хвороб, спричинених курінням. Серед причин, що спричиняють до цієї залежності, низькі ціни на цигарки.У 1999--2006 роках реальні, тобто з урахуванням інфляції, ціни на тютюнові вироби зменшилися на 30 відсотків.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG