Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада закрила пленарне засідання фактично його і не розпочавши


Депутати від БЮТ знову заблокували парламентську трибуну i президію. У такий спосіб вони вимагають повернення до розгляду законопроектів про обмеження депутатських пільг та імперативний мандат для народного депутата.

Півгодинна перерва, оголошена одразу після початку засідання, так і не дала можливості депутатам домовитися.

За словами спікера Арсенія Яценюка, під час проведення консультацій він пропонував лідерам фракцій зняти усі політичні питання і розглядати виключно важливі для країни законопроекти, але ця пропозиція підтримки не знайшла.

Тому Голова Верховної Ради закрив засідання, оголосивши, що «в умовах заблокованої сесійної зали немає сенсу робити вигляд, що парламент працює».

При цьому Арсеній Яценюк повідомив, що резолюції недовіри Кабінету міністрів не внесено до парламенту. Якщо така резолюція буде внесена, то «відповідно до статті 225 тимчасового регламенту необхідно принаймні 17 днів на те, щоб ця резолюція розглядалася як в комітетах Верховної Ради, так і в Кабінеті міністрів», – сказав Яценюк.

Також на той момент, за словами спікера, у парламент не внесли і Проект постанови про зміну керівництва Верховної Ради. Про намір подати такий документ заявили представники Партії Регіонів, оскільки вони вимагають заслухати у парламенті звіт Уряду і вважають, що голова Верховної Ради не може організувати необхідну для цього роботу парламенту.

«Якщо таке подання буде, я гарантую, що забезпечу процес голосування. У владу треба гордо заходити і гордо виходити. У тому випадку, якщо є 226 голосів», – сказав Арсеній Яценюк.

Він також вкотре заявив, що якщо в парламенті буде подання 150 депутатів про проведення позачергової сесії, вона буде скликана у 3-денний термін.

А наразі, протягом двох наступних тижнів депутати працюватимуть у комітетах та округах.
XS
SM
MD
LG