Доступність посилання

ТОП новини

Литвин у спікерське крісло? Скільки коштує фіктивний паспорт? Інфляція в регіонах (Огляд преси)


Після вчорашнього спілкування голови ВР із прем’єром і лідерами фракцій більшості стало зрозуміло: коаліцію не врятувати. Як стверджують експерти «Газети 24», усі варіанти порятунку парламенту від дострокових виборів зводяться до переформатування більшості. Формула нової коаліції з багатьма невідомими містить одну константу – Блок Литвина. Однак чутки про те, що Литвину обіцяють посаду голови Верховної Ради в обмін на приєднання до одного з можливих союзів, співрозмовники видання називають трохи перебільшеними. Стаття називається «Він би з’їв, та хто йому дасть?».

В цьому ж числі «Газета 24» стверджує, що змінити біографію, закінчити кілька ВНЗ і фіктивно вмерти – усе це можна зробити в столиці буквально за тиждень. Сфера послуг настільки розвинена, що фіктивний паспорт, права водія, диплом і навіть свідоцтво про смерть вам доставлять прямо додому. Сплачуєте €900 – і вже за тиждень отримуєте жаданий документ. Про це – у публікації «Паспорти оптом і в роздріб».

Про фальшивих безробітних пише газета «Голос України». З'ясувалося, це зовсім не рідкісне явище. Деякі люди вимагають державної допомоги з безробіття - й при цьому мають розкішні апартаменти й катаються на дорогих іномарках. З фальшивими безробітними намагаються боротися. Як саме? – досліджує парламентське видання.

Уперше за останні кілька років українці найбільше стурбовані ростом цін та інфляцією. Як стверджує експерт «Газети по-українськи», найбільше зростання цін хвилює жителів південного сходу країни.

В Україну щорічно ввозять 720 тисяч мобільних телефонів, - засвідчують митники. Але у численних магазинах, салонах та просто торговельних точках нашої країни за цей час продають... 8—14 мільйонів (!) мобільників. Тобто через митницю проходить менше дев’яти відсотків телефонів, яких потім продали! Звідки падає «мобільна злива» і в чиїх осідає кишенях розповідає газета «Україна молода» в матеріалі «Мейд ін Велика Арнаутська».

Банки піднімають процентні ставки без відома кредиторів. І якщо ваш процент ще не підвищено, то це станеться найближчим часом, переконує газета «Вечірні вісті». Чи знизиться він після цього, - поки-що не відомо. Проте, декілька додаткових процентів накручують не одну сотню доларів у місяць! Про це стверджується у статті «Країну посадили на голку кредитної залежності».

(Київ)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG