Доступність посилання

ТОП новини

Політика в Партії регіонів. Аргументи Росії проти вступу України в НАТО. Відпочинок у Криму. (Огляд преси)


«Газета 24» стверджує, що ядром потенційної нової коаліції стане Партія регіонів. Питання лише в тому, хто стане її головним союзником. Видання пише, що сьогодні політику ПР визначають інтереси двох умовних груп: Ахметова – Колесникова і Януковича – Клюєва, які конфліктують між собою. Перша група більш лояльно ставиться до прозахідного президента Віктора Ющенка через свої бізнес-інтереси за кордоном. Друга – скоріше знаходить спільну мову з прем’єром Юлією Тимошенко. Докладніше про можливі майбутні політичні розклади - в статті «Регіони обирають собі пару».

Сьогодні головна проблема економіки України – інфляція, причина якої - значні соціальні виплати, твердять експерти. Але, як пише газета «День», можливо, соціальні виплати - не причина, а наслідок. Причина - неадекватна сьогоднішній економічній ситуації політика доходів населення. Про це стверджується в статті «Соціальне утриманство».

Українському народові до НАТО не треба, переконують російські політики. Чим тільки не погрожує Москва - і виходом з Великого договору, і запровадженням віз. Ставиться під сумнів навіть територіальна цілісність України. У такому ж дусі активно нав'язується думка, що НАТО - агресивний військовий блок і його мета - одержати українську землю під американські військові бази. А ще, що вступ України до НАТО означає війну з Росією. Про те, чи насправді ці тези відповідають дійсності розповідає дописувач газети «Голос України».

Україна перетворюється на країну-донора медичних кадрів, стверджує «Газета по-українськи». За даними Міністерства охорони здоров’я, щорічно за межі країни виїжджають понад 6 тис. лікарів. А вітчизняні вищі медичні заклади випускають 4 тис. спеціалістів. Найчастіше українські лікарі перебираються до Росії, Білорусі, Польщі. Там такі ж кваліфікаційні вимоги, але вища зарплата.

Торік в Україні народилося 468 тисяч малюків. Із них близько двох тисяч змогли побачити світ лише завдяки допоміжним репродуктивним технологіям. З яких причин майже півтора мільйони українських сімей не мають дітей? Чим Україна в цьому аспекті відрізняється від інших європейських держав? Хто може отримати шанс на безкоштовну допомогу в державних центрах репродуктології? Про це газета «Україна Молода» розпитувала у спеціалістів. Стаття називається «Малюк на замовлення».

Цього року Крим розраховує прийняти шість мільйонів відпочивальників, і вже в липні за місце на кримському пляжі доведеться боротись. Що ж до цін, то, в порівнянні з червнем, вони зростуть ще на 15-20%. Здавалося б, скоро відпочинок на півострові буде доступний лише для людей із достатком вище середнього і просто багатіїв. Про те, як, де і почім цього року відпочити в Криму розповідає газета «Україна молода».

(Київ)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG