Доступність посилання

ТОП новини

Коли Партія регіонів хоче відправити Тимошенко у відставку? (Огляд преси)


Партія регіонів погрожувала відправити у відставку Кабмін Тимошенко ще до завершення нинішньої парламентської сесії. Оголосити вирок Кабміну регіонали збиралися відразу після звіту Тимошенко в парламенті, запланованого на останній день останнього сесійного тижня. Однак, як пише «Газета 24», існує велика ймовірність того, що не буде не лише відставки, але й звіту уряду. Чому – пояснюється у статті «Залишитися в прем’єрах».

Газета «Україна молода» вже писала про зловживання міністрів уряду Віктора Януковича, які приносили донецькій команді мільйонні доходи. Кабмін Юлії Тимошенко, попри напружену боротьбу з контрабандою та детінізацію фінансового процесу, у деяких ситуаціях, як стверджує видання, навіть перевершує своїх попередників. Зокрема, коаліційний уряд не відмовився від практики так званих «наглядачів» – людей, які стежать за грошовими потоками у тих чи інших галузях, визначаючи, кому віддати вигідне замовлення, який забезпечити «відкат» за послуги та чи вчасно переправили його в потрібному напрямі. Про це – в матеріалі «Потрібен «наглядач» із досвідом роботи...».

Віталій Коротич: «Страшенно втомлює кількість людей, переповнених відчуттям власної геніальності». Знаний письменник, редактор журналу «Огоньок» часів перебудови головною трагедією України вважає провінціалізм. Про це він зізнається читачам газети «Факти».

Нещодавно вперше в Україні ухвалили комплексну програму боротьби з курінням, яка може стати ефективною, якщо отримає державне фінансування. Як пише газета «День», МОЗ просить на виконання цієї програми всього 40 мільйонів гривень на 5 років, тоді як державний бюджет лише в поточному році отримав від тютюнових акцизів 3 мільярди гривень. Про те, чи вистачить цих мільйонів, аби зменшити кількість курців в Україні розмірковується у статті «Кампанія за чисте повітря тільки починається».

Дописувач газети «Голос України» стверджує, що українська цивілізація зробила чи не найбільший з усіх давніх народів внесок до всесвітньої історії і наводить кілька фактів. Українська Кам'яна Могила була метрополією багатьох світових центрів «писемних культур». Найдавніший храм планети був розташований в Україні. А археологи, мовиться у статті, довели, що Трипільська цивілізація є материнською стосовно археологічних культур Анатонії (Трої), Сирії, Кіпру, Греції та Єгипту. Докладніше – в статті «Єгиптяни і Теукри».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG