Доступність посилання

ТОП новини

Версії блокування парламентської трибуни. «Бенефіс» у ЗМІ Давида Жванії. (Огляд преси)


«Газеті 24» вдалося з’ясувати неофіційні версії блокування трибуни Верховної Ради. «Готується грандіозний сценарій зміни влади, зокрема, керівництва парламенту. Регіони мають намір замінити Яценюка Литвином», – пояснив виданню депутат із коаліції. «Чесно вам скажу – ми просто боїмося зганьбитися, бо голосів для прийняття бюджету справді немає. Тому нам дали чітку команду: якомога довше тягти з питанням розгляду бюджету на комітеті», – повідомило «Газеті 24» джерело з БЮТ.

Команді Президента вдалося показати, що Тимошенко не є ефективним Прем’єром. Проте, як стверджує в «Газеті по-українськи» політолог Вадим Карасьов, очевидно й інше: не вдалося нейтралізувати лідера БЮТ як ефективного політика. Існує такий парадокс: є багато невдоволених Тимошенко як Прем’єром, але це не впливає на її рейтинг як можливого кандидата на посаду Президента. Заголовок інтерв’ю «Про нову коаліцію домовляться восени або ще влітку».

У багатьох українських ЗМІ вже кілька тижнів триває «бенефіс» кума й нині вже екс-друга Президента Віктора Ющенка, народного депутата Давида Жванії. Він за чотири роки після Помаранчевої революції вирішив відкрити суспільству «всю правду», але чомусь лише про одного з її головних героїв, а саме - Президента. Його відвертості шокують, зазначає газета «Голос України». Водночас журналісти не визначились, як повинні реагувати високі посадові державні особи, політики, а в даному разі Президент, на такі відвертості? І не лише колишніх друзів, а й на обвинувачення, якими нині заповнені ЗМІ. Пояснювати чи бути «над цим»? Роздуми газетярів – у статті «Чи боятися руки, котра дарує?».

Сьогодні - Всесвітній день народонаселення. Як пише в цьому ж числі газета «Голос України», цьогорічний заклик ООН «Сім'я за планом» вельми актуальний для українців. Адже їх давно вже не 52 мільйони. За прогнозами демографів, до 2050 року нація може скоротитися до 27 мільйонів.Щоб народжуваність компенсувала смертність, українська жінка повинна мати більше двох дітей.

Міністр юстиції Микола Оніщук в газеті «Україна молода» розповідає про новації, які не були враховані при доопрацюванні нових законів у ході реформи судової системи. Заголовок інтерв’ю «Микола Оніщук: У нас у судах і досі розглядають справи про курку в чужому городі».

(Київ-Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG