Доступність посилання

ТОП новини

Відставка уряду? Реформа Леоніда Черновецького (Огляд преси)


За сьогоднішніх умов відправити у відставку уряд – це всього лише приставити Прем’єру й міністрам літери «в. о.». Вони б працювали, допоки не була б сформована нова коаліція, яка обрала б новий Кабмін. Тому всі розмови про відставку – політична гра, що не має юридичних наслідків, наголошує в «Газеті 24» політик Олександр Волков. Інтерв’ю має заголовок «Ющенко і Янукович на руках занесуть Тимошенко на трон».

У цьому ж числі «Газета 24» інформує, що в Києві із 10 районів може залишитися всього сім, п’ять або навіть три – усе, як захоче мер. Леонід Черновецький придумав чергову грандіозну реформу – цього разу не комунальну, а територіальну. Про неї докладніше розповідається у статті ««Відбирай і скорочуй».

Газета «Сегодня» пише, що намітились прогалини в міцній «лінії оборони» забудовників котеджних містечок поблизу столиці. Досі вони дружно і стабільно підвищували ціни на особняки, а нині вгамували апетити. Як стверджують експерти видання, найближчим часом ціни на приватний сектор поблизу столиці стрімко падатимуть. Про це йдеться у статті «Котеджі: зливай воду».

Соловки — це спершу страшно. Потім боляче. А потім приходить відчуття святості. Як пише газета «Україна молода», можна багато чути, читати про Соловки, розглядати фото. І лише коли ступиш на ту землю, починаєш чітко розуміти, чому ці далекі острови, де містився «мозок ГУЛАГу», для багатьох народів стали символом розкритої правди. Але чи потрібна та правда українцям сьогодні? Про це журналісти розмірковують у матеріалі «На порозі Соловків».

Михайло Добкін просвітив громадськість: зафіксований на відеокамеру удар по місцю нижче спини – це не спеціальна дія, а випадковість. Виявляється, секретар Харківської міськради зовсім не мав наміру бити депутата Андрія Руденка. В інтерпретації харківського градоначальника Геннадій Кернеc просто спіткнувся на сходинках. А отже, і те, що він перед цим грубо відштовхнув помічницю Руденка, також, виходить, випадковість. Подробиці інциденту і коментарі до нього пропонує газета «Вечірні вісті».

(Київ-Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG