Доступність посилання

ТОП новини

«Української влади у Севастополі немає» – Ігор Лосєв


Експерт, доцент Києво-Могилянської академії, севастополець Ігор Лосєв в ефірі Радіо Свобода зазначив, що «Всі проросійські сили відчувають величезну підтримку з боку Москви, а патріоти України у Севастополі жодної підтримки збоку Києва не відчувають».

На запитання, в якій спосіб можна інтегрувати Севастополь в Україну, Ігор Лосєв відповів: «Для цього треба проводити дуже серйозну роботу в галузі освіти, культури, інформації, постійної діяльності в інтересах України».

А вже голова організації «Студентське братство» Олег Яценко зауважив: «Я бачу величезний потенціал українців Севастополя, адже їх там майже 100 тисяч, які не мають ні свої шкіл. ні дитячих садків, але вони хочуть це мати».

Олег Яценко також додав, що населення Севастополя через відсутність українських ЗМІ знаходиться в полоні колишніх міфів радянських, а тепер російських.

«Проблема є в тому, що Київ не контролює місцеву владу, призначає людей, як Куніцин, Казарін, які працюють на іншу державу», – зазначив Яценко.

А депутат від «Партії регіонів» Вадим Колесніченко сказав, що антиукраїнські настрої провокують самі українські вояки. На питання Радіо Свобода, чи погоджується він з позиціями Лужкова про те, що Севастополь – російське місто, Колесніченко засміявся, зазначивши, що формально «Крим – складова частина України» й іншої позиції, як в державного діяча, народного депутата в нього бути не може.

«Чорноморський флот захопив багато українського майна. На сьогодні ЧФ залишається підривальним важелем нашої держави. Це військове формування підтримує напряму сепаратистів у феодосійському будинку офіцерів, де відбуваються з’їзди персон нон-грата», – зауважив голова організації «Студентське братство» Олег Яценко.
XS
SM
MD
LG