Доступність посилання

ТОП новини

Щедрість американського мільйонера


Американський мільйонер Фредерік Робі виділить сільській школі на Закарпатті майже 100 тисяч доларів.

Участь у конкурсі на отримання гранту від Ф. Робі могли взяти тільки малокомплектні сільські школи трьох західних областей України (Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської). Найбільш достойно була презентована програма Дунковецької школи Іршавського району Закарпатської області, яка й виграла грант.

Як повідомила директор цієї школи Наталія Коровська, завдяки виграному гранту навчальний заклад отримає впродовж п’яти років 95 тисяч американських доларів. На ці кошти планують відкрити комп’ютерний клас, підключитися до мережі Інтернет, закупити нові підручники та спортивний інвентар. Частина грошей піде на стипендію здібним учням і школярам з малозабезпечених сімей, які щомісяця отримуватимуть по 250 гривень.

За словами Н. Коровської, крім цього проекту, під час відвідин села Дунковиця американський мільйонер Ф. Робі погодився впродовж трьох років виділяти 10 тисяч доларів на соціальні потреби села. Наразі він уже виділив 2,5 тисячі доларів дитячому садку. А з наступного року Ф. Робі пообіцяв направити у Дунковицю волонтера з США, який навчатиме сільських школярів англійської мови, сказала директор школи.

XS
SM
MD
LG