Доступність посилання

ТОП новини

Мистецька «Барикада на Тузлі»


Київ – Увага! Мистецьке об’єднання «Остання барикада» має спеціальну літню пропозицію для українських патріотів, культуристів, анархістів та митців! Їм, а також усім охочим, можна долучитись до побудови мистецької барикади на острові Тузла, у Керчі та Сімферополі. Відповідно назва мистецького фестивалю – «Барикада на Тузлі».

До п’ятої річниці українсько-російського конфлікту довкола Тузли митці з України, Білорусі та Росії у перший день серпня розпочнуть побудову літературно-художньої барикади, щоб презентувати сучасну українську, кримськотатарську, російську і білоруську літературу та модерний перфоманс.

Ініціатор проекту, директор «Останньої барикади» Олесь Доній каже: «Наш погляд зорієнтований на Крим, щоб засвідчити, що Крим – це наша земля. У Криму можуть бути не лише якісь дії, пов’язані або з курортним сезоном, або із зовнішніми негативними факторами. Навпаки, у Криму може буйно розквітати культура, і зараз ми усі зацікавлені у тому, щоб Крим став перлиною України».

Лірник Сашко переконаний, що фестиваль «Барикада на Тузлі» – це можливість долучити Крим до культурного простору України. «Там повинна бути наша експансія – культурна експансія!» – каже він.

Як розповів кримськотатарський митець Ісмет Шейх-Заде, літературна частина фестивалю розпочнеться у керченській в’язниці – це закритий простір, каже він: «А далі письменники та митці уже разом виступатимуть на вулицях Керчі, після чого потраплять в абсолютно відкритий простір – на острів Тузла».

Усіх охочих узяти участь у побудові новітньої мистецької барикади у Криму чекають у Керчі 1 серпня і дають змогу прожити три дні життя незабутньо, у багатобарвному мистецькому просторі під плюскіт хвиль і фантастичні заходи сонця над Чорним морем.

(Київ – Прага)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG