Доступність посилання

ТОП новини

«За 17 років не збудовано жодної бази, яка б відповідала олімпійським нормам» – Павленко


В ефірі Радіо Свобода, міністр молоді та спорту України Юрій Павленко заявив: «На жаль, за 17 років ми втратили інфраструктуру і нічого нового в Україні не з’явилося. На жаль, дуже довгий час спорт фінансувався за залишковим принципом. І тільки останні 3 роки ми можемо говорити про зростання видатків з державного бюджету на спорт. У державному бюджеті було передбачено 150 мільйонів гривень на участь українських спортсменів в змаганнях, а також було передбачено 40 мільйонів гривень на участь української команди на Олімпійських іграх. За останні 3 роки бюджет на фізичну культуру і спорт зріс у 3 рази».

За словами Юрія Павленка, в управлінні міністерства є лише 3 бази, де можна готувати спортсменів.

А вже інший учасник передачі Радіо Свобода, перший віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак зазначив, що в Україні бази перебувають в руках профспілок, які не мають коштів для їхнього розвитку.

Володимир Бринзак також повідомив, що передбачено 15 американських доларів на харчування спортсмена на добу.

На запитання Радіо Свобода, скільки медалей привезуть українські спортсмени з Олімпіади в Пекіні, Володимир Бринзак відповів: «Я розраховую, що буде приблизно від 15 до 20 медалей».

На попередній Олімпіаді українські спортсмени вибороли 23 медалі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG