Доступність посилання

ТОП новини

Навчання «Сі Бриз – 2008» успішно завершилися


У суботу в Одесі відбулася церемонія закриття двотижневого українсько-американського військово-морського навчання з залученням інших країн.

Міністр оборони України Юрій Єхануров надіслав привітання учасникам «Сі Бриз – 2008» із успішним завершенням навчань.

«Навчання «Сі Бриз – 2008» сприяють підтриманню миру, зміцненню довіри та взаєморозуміння між військовослужбовцями різних країн. Вони дозволяють нам якісно тренувати Військово-Морські Сили та запроваджувати міжнародні стандарти взаємодії між військовими моряками. Проведення подібних маневрів ми розглядаємо як добру нагоду краще підготуватися до участі у миротворчих операціях у складі багатонаціональних сил», – мовиться у привітанні.

Юрій Єхануров висловив окрему подяку і представникам опозиційних сил, які брали участь у протестних акціях під час проведення українсько-американських маневрів. «Завдяки їхнім виступам наші закордонні партнери переконалися, що офіційна влада не забороняє громадянам висловлювати свої погляди. Це свідчить про наявність у нашій країні демократії, а також про те, що Україна підтвердила статус правової держави», – наголосив міністр оборони України у своєму привітанні.

Головною метою цьогорічних маневрів «Сі Бриз-2008», що від 14 липня проходили на теренах Одеської, Миколаївської областей та Криму, було відпрацювання за стандартами НАТО дій багатонаціональних штабів і сил під час планування та проведення миротворчої операції. У них узяли участь військовослужбовці 16 країн.
XS
SM
MD
LG