Доступність посилання

ТОП новини

Повінь на Західній Україні, приватизація вугільної галузі та зменшення інфляції в Україні (Огляд преси)


Захід країни оголошений зоною стихійного лиха. Минулого тижня рятувальники Тернопільщини надавали допомогу мешканцям Івано-Франківщини та Закарпаття, а у вихідні велика вода прийшла і до них. Більше про масштаби і наслідки повені розповідає газета «Голос України» у статті « Велика вода — велика біда».

«Нерви в людей на межі: хліб і вода стали цими днями основним товаром і мірилом благополуччя». Про повінь на Заході України розповідає і «Газета 24». Заголовок публікації: «Країна йде під воду».

Газета «Голос України» стверджує, що урядовий курс на приватизацію вугільної галузі реалізується не скоро. З одного боку, він став заручником політичної кон'юнктури і протистояння. Це добре помітно з конфлікту на право управління Фондом держмайна. А без його волі, як відомо, ні про яку приватизацію поки що і мови бути не може. З іншого боку, спроби роздержавлення раз у раз наражаються на всілякі підводні рифи любителів половити рибку в каламутній воді колгоспного вуглепрому. Про подробиці йдеться в статті «Cутичка на вугільній межі».

Будівельні компанії традиційно закриті. Навіть інвестори, які довірили їм свої гроші в обмін на обіцянку побудувати квартиру, не можуть дізнатися, наскільки ефективно витрачають їхні кошти, стверджує «Газета 24». Видання пише, що багато невеликих будівельних фірм, які зводять 1–2 будинки, через кризу дуже скоро залишать ринок. У такій ситуації велика небезпека, що помешкання так і не добудують, а інвестори не отримають уже оплачені ними квартири. Матеріал називається «Чекаючи на дефолт».

Уперше за останні півтора року Україна починає позбавлятися звання найбільш інфляційної країни регіону, стверджує «Газета по-українськи». І все ж український річний показник інфляції в 6,8 разів більший за середньоєвропейський.

Не за горами перший клас. Для тих батьків, хто ще не визначився, чи варто шестирічну дитину віддавати в школу, газета «Сегодня» зібрала всі думки «за» і «проти». Стаття називається «Бути чи не бути першокласником».

(Київ-Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG