Доступність посилання

ТОП новини
13 серпня 2020, Київ 11:42

Оцінювання майнових втрат постраждалих від стихії спрощено


Як повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра, прийнято відповідну постанову, що дозволить оцінювати завдані стихією збитки без «жодної бюрократії».

Спеціальні комісії обходитимуть двори і «якщо будинку немає, складатимуть акт про те, що цей будинок знищено, а якщо будинок пошкоджено – акт про пошкодження і завданий збиток», – пояснив міністр.

Потім усі ці акти надсилатимуть до Міністерства регіонального розвитку та будівництва, а звідти – до Міністерства фінансів для виділення коштів на виплату компенсацій.

«Все має бути зроблено швидко і гроші має бути виділено. Я сподіваюся, що Верховна Рада завтра прийме зміни до бюджету», – наголосив міністр з надзвичаних ситуацій.

Також Уряд має намір дозволити місцевій владі залучати підрядників для відновних робіт з ліквідації наслідків дощового паводку – без тендерів.

За словами прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, місцева влада самостійно обиратиме найефективнішого підрядника, але контрольно-ревізійне управління стежитиме за цільовим використанням коштів.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG