Доступність посилання

Савік Шустер перейшов до Ріната Ахметова


Із продюсерською компанією російського журналіста «Савік Шустер Студіос» уклала трирічну угоду телерадіокомпанія «Україна», яка офіційно підтвердила це в п’ятницю.

Контракт передбачає вихід в ефірі каналу «Україна» з понеділка по п’ятницю суспільно-політичної програми, ведучим якої буде Савік Шустер. Проект має з’явитися в ефірі у вересні.

У повідомленні наголошено, що контракт гарантує невтручання телеканалу в роботу продюсерської компанії.

До останнього часу Шустер вів передачу «Свобода слова» на телеканалі «Інтер», а перед тим – ту саму передачу на каналі ICTV.

Відхід Шустера з «Інтера», про який почали говорити останніми днями, українська преса списувала на нібито конфлікт ведучого з керівництвом каналу через спроби Секретаріату Президента впливати на політику програми. Підтверджень цих повідомлень не було.

Головним акціонером ТРК «Україна» є компанія System Capital Management, а головним власником цієї компанії – народний депутат, член фракції Партії регіонів, підприємець Рінат Ахметов.
XS
SM
MD
LG