Доступність посилання

ТОП новини

На одній із шахт Донбасу злочинна група спекулювала за бюджетні гроші


На шахті імені Стаханова державного підприємства «Красноармійськвугілля» міста Димитрова Донецької області правоохоронці розкрили злочинну групу, яка спочатку за бюджетні гроші купувала необхідне нове шахтне устаткування, а потім його перепродувала.

Про це повідомив на прес-конференції прокурор Донецької області Віталій Мурза.

За його словами, злочинці, «одержуючи бюджетні кошти, нібито купували нове устаткування, а фактично воно потім перепродувалося, вивозилося з підприємства». Тобто шахта «фактично залишалася працювати на старому устаткуванні», констатував Віталій Мурза.

Він повідомив, що кримінальна справа по шахті імені Стаханова вже направлена до суду. «Розкриттям цього злочину ми запобігли спричиненню збитків державі на суму понад 300 тисяч гривень», – зазначив прокурор.

В цілому в Донецькій області за перше півріччя поточного року щодо організованих злочинних груп прокуратура направила в суди 26 справ, із них 10 (або 39%) – за злочини у сфері економіки. Вже судами розглянуто 17 кримінальних справ по злочинах, скоєних організованими злочинними групами, засуджено 60 осіб, із них 36 – засуджені до реальної міри покарання, підсумував Віталій Мурза.
XS
SM
MD
LG