Доступність посилання

ТОП новини

Їстівний урожай? Дорожчі кредити на житло та автомобілі. Народні депутати претендують на квартири (Огляд преси).


Київ – Великий урожай це не тільки заробітки селян і зерноторговців, урядові він обіцяє стабільність цін на хліб. А це, як зазначає «Газета 24», допомога в спільній справі боротьби з інфляцією. Щоправда, вихваляючись родючістю вітчизняних полів, чиновники забувають додати, що нинішній рекордний урожай навряд чи можна використовувати де-небудь, окрім як на корм худобі. «Дві третини зерна – фуражне», – констатує президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. Стаття називається «Неїстівний урожай».

Кредити на автомобілі й на житло тепер стануть ще дорожчі. Як інформує «Газета 24», з 1 серпня Національний банк ускладнив комерційним банкам отримання валюти через кордон. Якщо раніше ці фінустанови повинні були відкладати у свої резерви 4% від суми кожного отриманого ними кредиту, то тепер – 20%. «Доведеться більше грошей заморожувати на рахунках у Нацбанку. Звісно, це відіб’ється на вартості кредитів для громадян.», – виправдовуються банкіри. Заголовок публікації «Буде ще дорожче».

За всю історію незалежності на життя українських політиків і знаних державних діячів частенько нападали. Не всі піддавалися реальній загрозі, для більшості це був всього лише піархід. А напередодні президентських виборів, за прогнозами правоохоронців, число жертв «кілерів» і «піроманів» різко зросте. Інсценування нападу на самого себе заради підняття рейтингу і народної любові залишається і нині улюбленим заняттям українського політикуму, стверджує газета «Вечірні вісті» у статті «Політикам підкладають бомби, отруту і яйця».

Близько 50 народних депутатів хочуть вирішити власне житлове питання і подали заяви на отримання належних їм за статусом квартир в столиці. Хоча, як пише газета «Сегодня», таких депутатів може бути й більше. Тільки в готелях «Київ» і «Україна» проживають 87 парламентаріїв. Всі вони – потенційні претенденти на квартири в Києві. Подробиці – в статті «З квартирним питанням непросто навіть в Раді».

Кількість зареєстрованих в Києві автомобілів до кінця тижня сягне мільйона. Щодня реєструється близько 700 авто. «І хоча машин стає дедалі більше, кожна третя дорожньо-транспортна пригода стається з вини пішоходів», - стверджує в газеті «Факти» начальник столичної ДАІ Анатолій Сіренко.

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG